Vekstra Bamble AS

Kontakt oss

Autorisert regnskapsfører selskap
Org.nr. 821 551 692

Avdeling Stathelle:
Krabberødveien 8
3960 Stathelle

Avdeling Feset:
Meikjærveien 2
3967 Stathelle

Telefon: 35 96 80 30

Epost: Bambleregnskap@vekstra.no
Kontaktperson: Svein Inge Nyhus

Vekstra Bamble AS, Stathelle

Vekstra Bamble AS, Stathelle
Krabberødveien 8, 3960 Stathelle, Norge
Direction

Vekstra Bamble AS, Feset

Vekstra Bamble AS, Feset
Meikjærveien 2, 3960 Stathelle, Norge
Direction

Avdeling Stathelle

Svein Inge Nyhus

Daglig leder/ Autorisert regnskapsfører
Svein.Inge.Nyhus@vekstra.no

Marianne Jonskås

KS-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører
Marianne.Jonskas@vekstra.no

Heidi Tangvald

HR og personal / Autorisert Regnskapsfører
heidi.tangvald@vekstra.no

Anne Sorter Skauen

Autorisert regnskapsfører
anne.sorter.skauen@vekstra.no

Natalja Cudihina

Avdeling Feset

Monica Haukedal

Autorisert regnskapsfører
monica.haukedal@vekstra.no

Kathe Tangvald Karlsen

Autorisert regnskapsfører
Kathe.Karlsen@vekstra.no