Hedemarken Regnskap AS
Stange

Hedemarken Regnskaps AS er et av Hedemarkens største regnskapskontorer med sine 20 ansatte. Vi er lokalisert i Stange og på Blæstad, som har kontor på Ridabu. Vi er et autorisert regnskapsførerselskap og er medlem i Regnskap Norge.

Med lange tradisjoner innen landbruksregnskap tilbyr Hedemarken Regnskap AS tjenester innen landbruksregnskap og tilhørende rådgivning. 10 av våre ansatte er autoriserte regnskapsførere og vi har god kompetanse på økonomistyring, lønnskjøring, skatte- og avgiftssaker, selskapsdannelse, konsulentbistand med mer. Med moderne teknologi tilbyr kontoret fleksible løsninger tilpasset den enkelte bedrift med tanke på regnskap- og økonomistyring.

Vi vektlegger å levere gode tjenester og i samarbeid med våre kunder finne løsninger til det beste for dem.

Les mer om Hedemarken Regnskap AS her

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 997 009 193

Avdeling Stange:
Skolegata 17
2335 Stange

Avdeling Blæstad:
Høyvangvegen 40
2322 Ridabu

Telefon: 62 57 40 40 

Epost: hedemarken@vekstra.no
Kontaktperson: Marius Krohg Andreassen

Hedemarken Regnskap AS, Stange

Hedemarken Regnskap AS, Stange
Skolegata 17, 2335 Stange, Norge
Direction

Hedemarken Regnskap AS, Blæstad

Hedemarken Regnskap AS, Blæstad
Høyvangvegen 40, 2322 Ridabu, Norge
Direction

Avdeling Stange

Marius K. Andreassen

Daglig leder/ Aut. regnskapsfører 
marius.andreassen@vekstra.no
Tlf: 
950 24 452

Marius har lang erfaring med føring av landbruks- og forretningregnskap, selskapsetablering, rådgivning med mer. 

Marianne Dufseth

Autorisert regnskapsfører
marianne.dufseth@vekstra.no
Tlf: 971 79 713

Marianne er KS-ansvarlig og har lang erfaring med landbruk- og forretningsregnskap

Gry Elisabet Amundsen

Regnskapsfører
gry.amundsen@vekstra.no
Tlf: 464 40 796

Gry er på uteoppdrag for kunder, samt at hun fører forretnings- og landbruksregnskap, regnskap for enkeltmannsforetak, lønn og årsoppgjør

Selda Kamilla Evensen

Regnskapsfører
ske@vekstra.no
Tlf: 
488 99 486

Selda har en bachelor i regnskap og revisjon. Hun har erfaring med forretningsregnskap, og noe landbrukregnskap, lønnskjøring og årsoppgjør. Hun rådgir sine kunder og lager protokoller rundt årsoppgjør og lignende

Kari Fjeldstad

Stilling
kari.fjeldstad@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Bente Myrvold

Stilling
bente.myrvold@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Eva Fjeldstad

Stilling
eva.fjeldstad@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Navn Navnesen

Stilling
epost@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Bente Hågensen

Stilling
bente.hagensen@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Kathrine Saugnes Myhrvang

Stilling
kathrine.myhrvang@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Tor Egil Ludvigsen

Stilling
teludv@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Hanne Lindrelid

Stilling
hanne.lindrelid@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Avdeling Blæstad

Anne Maren Gaustad

Stilling
annemaren.gaustad@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Arne Lindstad

Stilling
arne.lindstad@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Eivind Imislund

Stilling
eivind.imislund@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Jens Niebuhr

Stilling
jens.niebuhr@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Knut Johansen

Stilling
knut.johansen@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Lillian Rygg

Stilling
lillian.rygg@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Marianne Tomter Nylund

Stilling
marianne.tomter.nylund@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Mona Måløy

Stilling
mona.maaloy@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Tora Romstad

Stilling
tora.romstad@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt