Berg Vekstra SA

Berg Vekstra SA er et regnskapskontor som gjennom samhandling med sine kunder bidrar til bærekraftig vekst i regionen.

I 1977 ble Berg Regnskapslag AL etablert for å betjene bøndene i Brønnøysund og omegn. I 2009 gikk selskapet inn i Vekstrakjeden og byttet navn til Berg Vekstra SA. I dag har selskapet 20 ansatte og betjener både landbruks- og forretningskunder.

Berg Vekstra SA er mange veterinærer og andre næringsdrivendes foretrukne regnskapskontor. Ta kontakt om du har behov for bistand eller råd rundt økonomiske spørsmål.  

 

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 970 967 419
 

Gamle Berg 4
8920 Sømna
Telefon: 75 02 78 50
 

Epost: berg@vekstra.no
Kontaktperson: Tora Frilstad

Berg Vekstra SA

Berg Vekstra SA
Gamle Berg 4, 8920 Sømna, Norge
Direction

Ansatte

Tora Frilstad

Daglig leder
tora.frilstad@vekstra.no
Tlf: 469 75 235

Tora har lang erfaring som leder og forretningsutvikler. Hun er god til å se kreative løsninger

Gunhild Moe

Autorisert regnskapsfører
grm@vekstra.no
Tlf: 469 75 262

 

Liv Hestås

Regnskapsfører
liv.hestaas@vekstra.no
Tlf: 469 75 251

Gerd Nyborg

Autorisert regnskapsfører
gerd.nyborg@vekstra.no
Tlf: 469 75 243

Ellinor Martinsen

Regnskapsekretær
ellinor.martinsen@vekstra.no
Tlf: 469 75 232

Monica Mugaas-Holand

Regnskapsfører
mmh@vekstra.no@vekstra.no
Tlf: 469 75 239

Kirsten Ulriksen

Regnskapsekretær
Kirsten.Ulriksen@vekstra.no
Tlf: 474 59 049

Ole Mo

Regnskapsfører
Ole.Mo@vekstra.no

Karina Yttervik

Regnskapsfører
karina.yttervik@vekstra.no
Tlf: 404 11 193

Lena Reinfjord

Autorisert regnskapsfører
lena.reinfjord@vekstra.no
Tlf: 469 75 246

Oddvin Holm

Regnskapsfører
Oddvin.Holm@vekstra.no

Trine Halseth Arnes

Regnskapsfører
trine.halseth.arnes@vekstra.no
Tlf: 469 85 981

Magne Skauvik

Autorisert regnskapsfører
Magne.Skauvik@vekstra.no
Tlf: 469 75 197

Torhild Beate Frilstad

Regnskapsekretær
torhild.frilstad@vekstra.no
Tlf: 404 11 191

Astrid Lorentsen

Autorisert regnskapsfører
astrid.lorentsen@vekstra.no
Tlf: 469 75 247

Lillian Finseth

Regnskapsekretær
lillian.finseth@vekstra.no
Tlf: 469 75 265

Lars Tomas Kapelrud

Regnskapsfører
ltsk@vekstra.no
Tlf: 469 75 234

Monica Sivertsen

Regnskapsekretær
Monica.Sivertsen@Vekstra.no
Tlf: 469 75 229

Magnar Støylen

Autorisert regnskapsfører
Magnar.Stoylen@vekstra.no
Tlf: 474 59 013

Wenche Risholm

Regnskapssekretær
wenche.risholm@vekstra.no
Tlf: 474 58 895

Katrine Olsen Grindhaug

Regnskapsekretær
katrine.olsengrindhaug@vekstra.no
Tlf: 404 11 192

Rune Didriksen

Regnskapsfører
rune.didriksen@vekstra.no
Tlf: