Berg Vekstra SA

Berg Vekstra SA er et regnskapskontor som gjennom samhandling med sine kunder bidrar til bærekraftig vekst i regionen.

I 1977 ble Berg Regnskapslag AL etablert for å betjene bøndene i Brønnøysund og omegn. I 2009 gikk selskapet inn i Vekstrakjeden og byttet navn til Berg Vekstra SA. I dag har selskapet 20 ansatte og betjener både landbruks- og forretningskunder.

Berg Vekstra SA er mange veterinærer og andre næringsdrivendes foretrukne regnskapskontor. Ta kontakt om du har behov for bistand eller råd rundt økonomiske spørsmål.  

 

Tora Frilstad

Daglig leder
tora.frilstad@vekstra.no
Tlf: 750 27 850

Tora har lang erfaring som leder og forretningsutvikler. Hun er god til å se kreative løsninger

Gunhild Mor

Regnskapsfører
gunhild.mor@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Liv Hestås

Regnskapsfører
epost@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Gerd Nyborg

Regnskapsfører
gerd.nyborg@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Ellinor Martinsen

Regnskapsfører
ellinor.martinsen@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Navn Navnesen

Stilling
epost@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Navn Navnesen

Stilling
epost@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Navn Navnesen

Stilling
epost@vekstra.no
Tlf: XXX XX XXX

Litt om denne personen sitt fagfelt

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 970 967 419
 

Gamle Berg 4
8920 Sømna
Telefon: 75 02 78 50
 

Epost: berg@vekstra.no
Kontaktperson: Tora Frilstad

Berg Vekstra SA

Berg Vekstra SA
Gamle Berg 4, 8920 Sømna, Norge
Direction