Your address will show here +12 34 56 78

Vekstra Tinn AS

 

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 987 563 176


Sam Eydes gate 93
3660 Rjukan


Telefon: 35 08 10 00


Epost:tinn@vekstra.no
Kontaktperson: Hans Røysland


 

 

Vekstra Tinn AS

  • Text Hover
 

Hans Røysland
Autorisert regnskapsfører/ Daglig leder
Tlf: 35 08 00 99
E-post: hansr@vekstra.no


 


 


 

Ragnhild Midtbøe
Autorisert regnskapsfører 
Tlf: 35 08 10 02
E-post: ragnhildm@vekstra.no


Landbruk- og forretningsregnskap


 

Steinar Klonteig
Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 07
E-post: steinark@vekstra.no


Landbruk- og forretningsregnskap


 

Unni Olaisen
Regnskapsfører
E-post: unni.olaisen@bilfinger.no


Forretningsregnskap


 

Silje Gjøystdal
Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 03
E-post: siljeg@vekstra.no


Forretningsregnskap og KS ansvarlig


 


 

Stephanie Tøgard
Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 04
E-post: stephanie@vekstra.no


Forretningsregnskap


 

Bente Jørgensen
Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 01
E-post: bentej@vekstra.no


Lønn


 

Stine Bakka
Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 05
E-post: stine@vekstra.no


Forretningsregnskap


 

Karin Tverberg Bekkeli
Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 08
E-post: karinb@vekstra.no


Forretningsregnskap


 

Bent Frode Bystrøm
Regnskapsfører
Tlf: 35 08 00 98
E-post: bentf@vekstra.no


Forretningsregnskap


 

Reidun Martinsen
Regnskapsfører
E-post: reidunm@vekstra.no


Forretningsregnskap