Vekstra Sør AS

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr.  950 068 523

Stadionveien 21, Sør Arena
4632 Kristiansand
Telefon: 38 04 90 40
Telefaks: 38 04 07 01

Epost: sor@vekstra.no
Kontaktperson: Monica Moen

Vekstra Sør AS

Vekstra Sør AS
Stadionveien 21, 4632 Kristiansand, Norge
Direction

Vetle Valsgård

Daglig leder
vetle@vekstra.no

Budsjettoppfølging, veiledning, controllerfunksjon, salgstrening og markedsføring

Henning Omli Larsen

Økonomisk konsulent
henning.larsen@vekstra.no

Regnskap fra A-Å. God erfaring med 24SevenOffice, samt rådgivning innen regnskap og finans

Ellen Kartevoll

Regnskapsfører
ellen@vekstra.no

Bokføring, lønn, fakturering, kontroll og avstemming, samt god erfaring i bruk av verktøyene Visma GlobalVisma LønnVisma eAccounting

Dag Flemming

Autorisert regnskapsfører
dagflemming.pedersen@vekstra.no

Superbruker 24Sevenoffice, Regnskap fra A-Å

 

Monica Moen

Autorisert regnskapsfører/ bedriftsøkonom
Epost: Monica.moen@vekstra.no

Regnskap og lønn fra A til Å, fakturering, årsoppgjør og rådgiving med god erfaring i verktøyene Visma Global og Visma Lønn, Visma eAccounting, 24 SO, Visma Mamut og Finale.

Tove Eikeland

Regnskapsfører
tove.eikeland@vekstra.no

Regnskap fra A til Å, prosjektregnskap, HMS og budsjettarbeid med god innsikt i verktøy som Vismas løsninger og Finale årsoppgjør /Finale skatt.

Anders Aanensen

Regnskapsfører
sor@vekstra.no

Masterstudent ved Universitetet i Agder

Tonhild Borgen

Regnskapsfører/bedriftsøkonom
tonhild.borgen@vekstra.no

Lang erfaring innen regnskap, lønn og budsjett for ideelle organisasjoner, enkeltpersonforetak og AS. Bruker verktøyene Visma Global og Visma Lønn

Hans Kai Iglebæk

Regnskapsfører
hans.kai@vekstra.no

Bokføring, lønn, fakturering, kontroll og avstemming. God erfaring i Visma Global og Visma Lønn

Eilert Gahrsen

Regnskapsfører
eilert.gahrsen@vesktra.no

Registrert revisor med HRS. Revisjonserfaring fra PwC Rådgiver regnskap/årsoppgjør datterselskap Telenor Regnskapssjef Weatherford Rig Systems. Årsregnskap, skattemeldinger, ad hoc oppgaver.

Ingvild Skagestad Engesland

Autorisert regnskapsfører
ise@vekstra.no

Regnskap og lønn A-Å, fakturering og årsoppgjør. Erfaring med verktøyene Visma Business, 24 Seven Office, Visma Lønn, Nettlønn og Finale Årsoppgjør

Tore Andre Valand

Konsulent
tore.valand@vekstra.no

Student under opplæring. Jobber mest i 24sevenoffice. Studerer regnskap, økonomi og administrasjon på UIA