Vekstra Peto AS

Om oss

Vekstra PeTo AS er et regnskapskontor med 8 ansatte. Kontoret er lokalisert på Rena i Åmot kommune.. Regnskapskontoret ble stiftet 01.06.2001 av Arne Thorbjørn Kristiansen og Petra Warpe Jakobsen og derav navnet PeTo Regnskap AS. PeTo Regnskap AS ble godkjent som autorisert regnskapsfører selskap 16.08.2001. Les omtale om Vekstra PeTo AS i Østlendingen her

Vekstra PeTo AS holder til i nye flotte lokaler i Brugata 20 i Rena sentrum og bistår kunder innenfor regnskap og rådgivning.
Vi har kunder i mange forskjellige systemløsninger og hjelper også kunder som ønsker å føre regnskapet sitt selv.

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 983 482 953

Brugata 20
2450 Rena
Telefon:  62 44 71 30
 

Epost: peto@vekstra.no
Kontaktperson: Katrine J S Arnkværn

 

 

Vekstra Peto AS, Åmot og Rena

Vekstra Peto AS, Åmot og Rena
Tollef Kildes gate 2, 2450 Rena, Norge
Direction

Ansatte

Katrine J S Arnkværn

Daglig leder / Aut. regnskapsfører
kjs@vekstra.no
Tlf: 480 92 992

Bachelor i regnskap og revisjon fra Høgskolen i Innlandet avd Rena samt en master i økonomi og ledelse med fordypning i digital ledelse og business analytics. Begynte å jobbe hos oss i januar 2018.

Petra Warpe Jakobsen

Seniorrådgiver/autorisert regnskapsfører
petra.warpe.jakobsen@vekstra.no
Tlf: 417 65 713

Bachelor i regnskap fra distriktshøgskolen i Agder. Jobbet med regnskap siden 1980. Tidligere i Hedmarks-DATA  AS før hun senere var en av stifterne av i det som er Vekstra PeTo AS.

Autorisert regnskapsfører i Vekstra

Geir Kenneth Rognli

Regnskapsfører
gkr@vekstra.no
Tlf: 950 36 846

Bachleor i Regnskap fra Høgskolen i Innlandet. Begynte hos oss i 2021.

Snorre Grøseth Ottosen

Regnskapsfører
sgo@vekstra.no
Tlf: 977 71 508

Bachelor i økonomi og administrasjon fra Høgskolen i Buskerud, med påbyggsfag innenfor regnskap fra høgskolen på Rena. Jobbet hos oss siden 2015.

Lise Evensen

Regnskapsfører/Lønn og HR rådgiver
lise.evensen@vekstra.no
Tlf: 412 86 945

Startet i Vekstra PeTo i januar 2020. Lise har en Bachleor i Organisasjon og ledelsesutvikling og årsstudium i regnskap og revisjon fra Høgskolen i Hedmark. Hun er også sertifisert Lønn og HR rådgiver gjennom Regnskap Norge.

Helga A. Dieset

Regnskapsfører
helga.dieset@vekstra.no
Tlf: 995 26 550

Lang erfaring og utdanning innenfor landbruksregnskap. Jobbet med regnskap siden 1983.

Tone Merete Vie

Autorisert regnskapsfører
tone.merete.vie@vekstra.no
Tlf: 414 75 621

Autorisert regnskapsfører Vekstra

Line Elisabeth Martinsen

Regnskapsfører
line.elisabeth.martinsen@vekstra.no
Tlf: 959 70 898

Begynte hos oss i 2021.

Gunnar Alu

Styreleder
gunnar.alu@vekstra.no
Tlf: 913 78 972