Berg Vekstra SA

Berg Vekstra SA er et regnskapskontor som gjennom samhandling med sine kunder bidrar til bærekraftig vekst i regionen.

I 1977 ble Berg Regnskapslag AL etablert for å betjene bøndene i Brønnøysund og omegn. I 2009 gikk selskapet inn i Vekstrakjeden og byttet navn til Berg Vekstra SA. I dag har selskapet 22 ansatte hvorav seks er autorisert regnskapsfører. De fører regnskap og leverer tilhørende rådgivning og betjener både landbruks- og forretningskunder.

Berg Vekstra SA er mange veterinærer og andre næringsdrivendes foretrukne regnskapskontor. Ta kontakt om du har behov for bistand eller råd rundt økonomiske spørsmål.  

 

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 970 967 419
 

Berg
Gamle Berg 4
8920 Sømna

Vega
Åsveien 14
8980 Vega

Terråk
Ållervikveien 4
7980 Terråk

Telefon: 75 02 78 50 
Epost: berg@vekstra.no
Kontaktperson: Tora Frilstad

Berg Vekstra SA, Berg

Berg Vekstra SA, Berg
Gamle Berg 4, 8920 Sømna, Norge
Direction

Berg Vekstra SA, Vega

Berg Vekstra SA, Vega
Åsveien 14, 8980 Vega, Norge
Direction

Berg Vekstra SA, Terråk

Berg Vekstra SA, Terråk
Oldervikveien 4, 7980 Terråk, Norge
Direction

Ansatte Berg

Tora Frilstad

Daglig leder
tora.frilstad@vekstra.no
Tlf: 469 75 235

Tora har lang erfaring som leder og forretningsutvikler. Hun er god til å se kreative løsninger

Gunhild Moe

Autorisert regnskapsfører
grm@vekstra.no
Tlf: 469 75 262

 

Liv Hestås

Regnskapsfører
liv.hestaas@vekstra.no
Tlf: 469 75 251

Gerd Nyborg

Autorisert regnskapsfører
gerd.nyborg@vekstra.no
Tlf: 469 75 243

Ellinor Martinsen

Regnskapsekretær
ellinor.martinsen@vekstra.no
Tlf: 469 75 232

Monica Mugaas-Holand

Regnskapsfører
mmh@vekstra.no@vekstra.no
Tlf: 469 75 239

Trine Halseth Arnes

Regnskapsfører
trine.halseth.arnes@vekstra.no
Tlf: 469 85 981

Rune Didriksen

Regnskapsfører
rune.didriksen@vekstra.no
Tlf: 

Lena Reinfjord

Autorisert regnskapsfører
lena.reinfjord@vekstra.no
Tlf: 469 75 246

Torhild Beate Frilstad

Regnskapsekretær
torhild.frilstad@vekstra.no
Tlf: 404 11 191

Astrid Lorentsen

Autorisert regnskapsfører
astrid.lorentsen@vekstra.no
Tlf: 469 75 247

Lillian Finseth

Regnskapsekretær
lillian.finseth@vekstra.no
Tlf: 469 75 265

Lars Tomas Kapelrud

Regnskapsfører
ltsk@vekstra.no
Tlf: 469 75 234

Monica Sivertsen

Regnskapsekretær
Monica.Sivertsen@Vekstra.no
Tlf: 469 75 229

Rune Didriksen

Regnskapsfører
rune.didriksen@vekstra.no
Tlf: 

Ansatte Vega

Katrine Olsen Grindhaug

Regnskapsekretær
katrine.olsengrindhaug@vekstra.no
Tlf: 404 11 192

Wenche Risholm

Regnskapssekretær
wenche.risholm@vekstra.no
Tlf: 474 58 895

Karina Yttervik

Regnskapsfører
karina.yttervik@vekstra.no
Tlf: 404 11 193

Kirsten Ulriksen

Regnskapsekretær
Kirsten.Ulriksen@vekstra.no
Tlf: 474 59 049

Ansatte Terråk

Magne Skauvik

Autorisert regnskapsfører
Magne.Skauvik@vekstra.no
Tlf: 469 75 197