Vekstra Hovedkontor

Trond Brenden

Administrerende direktør
trond.b@vekstra.no
Tlf: 930 99 630

Autorisert regnskapsfører og statsautorisert revisor. Erfaring med ledelse, forretningsutvikling og styrearbeide.

Autorisert regnskapsfører i Vekstra

Knut Ivar Solhjem

IT-leder
knut.ivar.solhjem@vekstra.no
Tlf: 907 22 612

Mangeårig erfaring som IT-konsulent, innen IT-arkitektur, IT-ledelse og IT sikkerhet.

Karin Austeng

Markedssjef
karin.austeng@vekstra.no
Tlf: 907 36 782

Master i ledelse fra BI med fordypning i markedsorientert ledelse, prosjektledelse og internasjonal ledelse.

Marit Korsgård Hagen

Fagansvarlig/Aut. regnskapsfører
marit.hagen@vekstra.no
Tlf: 926 57 095

Diplomøkonom BI samt regnskaps- og revisjonsfag Høgskolen i Hedmark

Trude Torvund

Fagansvarlig/Aut. rekneskapsførar
trude.torvund@vekstra.no
Tlf: 465 05 061

Karen Jois

Karen Joys

DL Vekstra IT/Salgssjef Vekstra AS
karen.joys@vekstra.no
Tlf: 975 37 197

Bred erfaring innen salg, ledelse og forretningsutvikling. Innsalg av nye kontorer samt ledelse og utvikling av Vekstra IT

Kontakt oss

Org.nr. 998 228 840

Besøksadresse:
Grønnegata 11, 2317 Hamar

Kontaktperson: Trond Brenden

Vekstra AS

Vekstra AS
Grønnegata 11, 2317 Hamar, Norge
Direction