Online Regnskap AS

Om oss

Online Regnskap AS ønsker å skape nærhet og trygghet gjennom personlig service for våre kunder. Som et mindre regnskapsbyrå er dette mulig. Kundene blir raskt kjent med de ansatte, og får en samtalepartner når det gjelder regnskap, lønn, skatt  og bedriftsrådgivning.

Vårt kontor ligger i Sandefjord, men med digitalisering er kontorplassering mindre viktig. Vi har kunder over hele landet. Vi tar gjerne en uforpliktende prat over telefonen, eller kommer på et uforpliktende besøk. Skulle du ønske referanse fra andre kunder er det bare å ta kontakt.

I dag bruker vi Tripletex, Power Go og Uni Economy/DNB Regnskap, hvor  vi kjører lønn, regnskap og fakturering. Her avtaler vi hva du skal gjøre og hva vi skal gjøre – fordelen er at vi jobber i samme system. Vi ble Gaselle-bedrift i 2021.

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 915 905 161

Adresse:
Einerveien 10
3229 Sandefjord

Telefon: 924 54 535

Kontakt Frank Pettersen
frank@onlineregnskap.as

Sandefjord

Sandefjord
Einerveien 10, 3229 Sandefjord, Norge
Direction
Ansatte
Frank Pettersen, autorisert regnskapsfører hos Online regnskap AS

Frank Pettersen

Daglig leder og
aut. regnskapsfører
frank.pettersen@vekstra.no
Tlf: 924 54 535

Fred-Elias Frivold, autorisert regnskapsfører hos Online regnskap AS

Fred-Elias Frivold

Autorisert regnskapsfører
fred.frivold@vekstra.no
Tlf: 982 09 921

Linda Bergland, autorisert regnskapsfører hos Online regnskap AS

Linda Bergland

Autorisert regnskapsfører
linda.bergland@vekstra.no
Tlf: 468 73 593

 

Tina Jahnsen, autorisert regnskapsfører hos Online regnskap AS

Tina Jahnsen

Sertifisert HR-Rådgiver
tina.jahnsen@vekstra.no
Tlf: 458 32 483

Lønn & HR-administrasjon

 

Mia Winsjansen, autorisert regnskapsfører hos Online regnskap AS

Mia Winsjansen

Regnskapsmedarbeider
mia.winsjansen@vekstra.no
Tlf: 930 73 343

Juliana Broockmann, autorisert regnskapsfører hos Online regnskap AS

Juliana Broockmann

Autorisert regnskapsfører Vekstra

Prabi Egeland

Regnskapsmedarbeider
prabi.egeland@vekstra.no
Tlf: 400 82 618

Kontorhund, autorisert regnskapsfører hos Online regnskap AS

Robin Pettersen

Kontorhund