Bergstadens
Regnskapskontor AS

Om oss

Bergstadens Regnskapskontor AS – ditt regnskapskontor på Røros

Vi er et godkjent autorisert regnskapsbyrå, etablert i 1970, som holder til i trivelige lokaler i Røros sentrum. Selskapet er medlem av Regnskap Norge og Norges Bondelag.

Ta gjerne kontakt med oss for en uforpliktende samtale hvor vi kan komme med forslag til hva vi kan tilby deg som kunde. Velkommen

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 920 790 593

Tollef Bredals vei 2 A
7374 Røros
Telefon: 72 40 63 30

Epost: Kristin@vekstra.no
Kontaktperson: Kristin Olsen

Bergstadens Regnskapskontor AS

Bergstadens Regnskapskontor AS
Tollef Bredals vei 2a, 7374 Røros, Norge
Direction

Aktuelt

Bergstadens Regnskapskontor AS har to ledige stillinger

Bergstadens Regnskapskontor AS søker Autorisert regnskapsfører og RegnskapsmedarbeiderOm stillingene: Har du lang erfaring som rådgiver, regnskapsfører eller revisor og ser etter nye utfordringer og ansvarsområder? Eller er du nyutdannet på bachelor-nivå med fagområde...

les mer

Hvitvaskingsloven – Kampen mot økonomisk kriminalitet

15. april 2019 ble hvitvaskingsdirektivet vedtatt i Norge. Et av hovedformålene ved loven er å hindre økonomisk kriminalitet. Loven pålegge finansnæring, regnskapskontorer, banker og kredittselskaper spesifikke krav ved innhenting av informasjon om sine kunder.

les mer

Personvern handler om å verne personer

Personvern handler om å verne personer. Hvem er underlagt personvernloven? Alle som behandler personopplysninger må opptre i samsvar med personvernprinsippene (Datatilsynet.no). Har din bedrift ansatte eller kunder, behandler dere personopplysninger.

les mer
Ansatte
Autorisert regnskapsfører i Vekstra

Kjell Magnus Krog

Daglig leder
kjell@vekstra.no
Tlf: 477 83 096

Kristin Olsen

Daglig leder/Autorisert regnskapsfører
kristin@vekstra.no
Tlf:  94 01 51 72

Karin Gullikstad Kjelsberg

Autorisert regnskapsfører
karin@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 31

Sindre Grønnerøe

Autorisert regnskapsfører
sindre@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 34

Anne Grete Klemmetvoll Viken

Regnskapskonsulent
anne-grete@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 36

Elise Dalseg

Autorisert regnskapsfører
elise@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 35

Lena Sæther

Regnskapskonsulent
lena@vekstra.no
Tlf: 94 01 51 73

Tove Bøgseth

Avd.leder/Aut. regnskapsfører
tove@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 32

Autorisert regnskapsfører Vekstra

Connie Sletten Einum

Regnskapskonsulent
connie@vekstra.no
Tlf: 488 80 053