Vekstra Hardanger og Voss AS

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 992 106 468

Avdeling Hardanger
Skulegata 11 A, 5700 Voss
Avdeling Øystese
Sjusetevegen 27, 5610 Øystese
Avdeling Ulvik
Storøyni 10, 5730 Ulvik


Telefon: 56 52 07 70

Epost: voss@vekstra.no
Kontaktperson: Torgrim Aalvik

 

 

Vekstra Hardanger og Voss AS, Voss

Vekstra Hardanger og Voss AS, Voss
Skulegata 11A, 5700 Voss, Norge
Direction

Vekstra Hardanger og Voss AS, Ulvik

Vekstra Hardanger og Voss AS, Ulvik
Storøyni 10, 5730 Ulvik, Norge
Direction

Vekstra Hardanger og Voss AS, Øystese

Vekstra Hardanger og Voss AS, Øystese
Sjusetevegen 27, 5610 Øystese, Norge
Direction

Avdeling Hardanger

Torgrim Aalvik

Dagleg leiar / Autorisert rekneskapsførar
torgrim.aalvik@vekstra.no
Tlf: 56 52 07 70

Anne, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Anne Engedal

Rekneskapsførar forretning
anne.engedal@vekstra.no
Tlf: 465 05 067

Atle, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Atle Aalvik

Rekneskapsførar landbruk
atle.aalvik@vekstra.no

Tlf: 917 10 860

Britt heidi, autorisert regnskapsfører Vekstra Hardanger og Voss AS

Britt Heidi Hellene

Resepsjon/sentralbord
hardanger.resepsjon@vekstra.no
Tlf: 56 52 07 70

Åse, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Åse Bystøl Børve

Autorisert rekneskapsførar
ase.bystol@vekstra.no
Tlf: 465 05 063

Ingunn, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Ingunn Straumstein

Autorisert rekneskapsførar
ingunn.straumstein@vekstra.no
Tlf: 468 23 915

John Magnar, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

John Magnar Neteland

Rekneskapsførar landbruk
john.magnar.neteland@vekstra.no
Tlf: 901 03 766

Laila, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Laila Fasteland Aksnes

Rekneskapsførar landbruk/forretning
lailafasteland.aksnes@vekstra.no
Tlf: 414 63 602

Morten Banken

Rekneskapsførar forretning
morten.banken@vekstra.no
Tlf: 468 04 496

Signe Kari, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Signe Karin Kvamsøy

Rekneskapsførar landbruk
signe.karin.kvamsoy@vekstra.no
Tlf: 465 05 082

Tonje, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Tonje Helen Gravdal

Rekneskapsførar
tonje.gravdal@vekstra.no
Tlf: 468 21 859

Torgeir Magnar, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Torgeir Magnar Børve

Rekneskapsførar landbruk, eigarskifte
torgeir.magnar.borve@vekstra.no
Tlf: 465 05 071

Trine Alette Fykse

Rekneskapsførar forretning
trine.alette.fykse@vekstra.no
Tlf: 918 49 128

Trude Torvund

Autorisert rekneskapsførar, KS- ansvarleg
trude.torvund@vekstra.no
Tlf: 465 05 061

Sunniva, autorisert regnskapsfører Vekstra Hardanger og Voss AS

Sunniva Brattli Botnen

Rekneskapsførar
sbb@vekstra.no
Tlf: 468 21 859

Vikar fram til 031.12.2021

Avdeling Voss

Anita Opheim Lydvo

Avdelings leiar, autorisert rekneskapsførar
anita.lydvo@vekstra.no
Tlf: 452 93 980

Guro Sofie, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Guro Sofie Gjelland

Rekneskapsførar, landbruk, eigarskifte
guro-sofie.gjelland@vekstra.no
Tlf: 476 13 353

Hege Jacobsen

Autorisert rekneskapsførar
hj@vekstra.no
Tlf: 924 56 202

Henriette Neteland

Rekneskapsførar forretning
hn@vekstra.no
Tlf: 924 63 837

Njål, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Njål Forthun

Rekneskapsførar lønn, leiar avløysarlaget
njal.forthun@vekstra.no
Tlf: 406 15 400

Mari, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Mari Bakketun

Rekneskapsførar,
mari.bakketun@vekstra.no
Tlf: 924 67 859

Avdeling Ulvik

Astrid Ettestad

Avdelingsleiar, autorisert rekneskapsførar
astrid.ettestad@vekstra.no
Tlf: 406 48 774

Eva Stenseth Børsheim

Rekneskapsførar forretning
eva.borsheim@vekstra.no
Tlf: 406 28 885

Ingunn, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Hardanger og Voss AS

Ingunn Bakke Fjelde