Vekstra Tinn AS

Om oss

Vekstra Tinn AS er et regnskapskontor som gjennom samhandling med sine kunder bidrar til bærekraftig vekst i kommunen.

I 1993 ble kontoret Tinnkan stiftet av Hans Røysland for hjelpe bedriftene i Tinn. I 2004 ble det omgjort til Tinn Regnskap. I 2013 gikk selskapet inn i Vekstrakjeden og byttet navn til Vekstra Tinn AS. I dag har selskapet 11 ansatte hvorav 3 er autoriserte regnskapsførere. De fører regnskap og leverer tilhørende rådgivning og betjener både landbruks- og forretningskunder. De har også et hevet blikk i forhold til digitalisering og utnyttelse av nye teknologier.

Vekstra Tinn AS har mange kunder som er digitaliserte, ønsker du å heve regnskapet ditt til neste nivå? Ta kontakt om du har behov for bistand eller råd rundt økonomiske spørsmål.

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 987 563 176

Sam Eydes gate 93
3660 Rjukan

Telefon: 35 08 10 00
Epost:tinn@vekstra.no
Kontaktperson: Hans Røysland

Vekstra Tinn AS

Vekstra Tinn AS
Sam Eydes gate 93, 3660 Rjukan, Norge
Direction

Ansatte

Hans Røysland

Autorisert regnskapsfører/ Daglig leder
Tlf: 35 08 00 99
hansr@vekstra.no

Ragnhild Midtbøen

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 02
ragnhildm@vekstra.no

Landbruk- og forretningsregnskap

Steinar Klonteig

Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 07
steinark@vekstra.no

Landbruk- og forretningsregnskap

Unni Olaisen

Regnskapsfører
unni.olaisen@bilfinger.no

Forretningsregnskap

 

Reidun Martinsen

Regnskapsfører
reidunm@vekstra.no

Forretningsregnskap

Stephanie Tøgard

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 04
stephanie@vekstra.no

Forretningsregnskap

Bente Jørgensen

Regnskapsfører
Tlf: 35 08 10 01
bentej@vekstra.no

Lønn

Autorisert regnskapsfører Vekstra

Sanne Tøgard

Regnskapsfører
sanne@vekstra.no

Kristoffer Tøgard

Regnskapsfører
kristoffer@vekstra.no
Tlf: 995 03 033

 

Bent Frode Bystrøm

Regnskapsfører
Tlf: 35 08 00 98
bentf@vekstra.no

Forretningsregnskap