Vekstra Nord-Vest

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 920 679 919

Avdeling Ålesund
Ystenesgata 6 B
6003 Ålesund

Avdeling Nordfjordeid
Sjøgata 4
6770 Nordfjordeid

Telefon: 951 09 363

Epost: astra@vekstra.no
Kontaktperson: Jan Ove Lotsberg

Avdeling Nordfjordeid

Avdeling Nordfjordeid
Sjøgata 4, 6770 Nordfjordeid, Norge
Direction

Avdeling Ålesund

Avdeling Ålesund
Ystenesgata 6B, 6003 Ålesund, Norge
Direction

Avdeling Ålesund

Kjersti, autorisert regnskapsfører i Vekstra Nord-Vest

Kjersti Nordbakk

Avdelingsleder/Aut. Regnskapsfører
Kjersti.nordbakk@vekstra.no
Tlf: 944 79 575

Torhild Hjorungdal

Autorisert regnskapsfører
Torhild.Hjorungdal@vekstra.no

Lennart, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Nord-Vest

Lennart Aarseth

Rådgiver
Lennart.aarseth@vekstra.no
Tlf: 902 48 120

Marie, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Nord-Vest

Marie Hyllestad

Regnskapsfører
Marie.hyllestad@vekstra.no
Tlf: 954 46 356

Avdeling Nordfjordeid

Jan Ove Lotsberg

Daglig leder/Aut. Regnskapsfører
jan.ove.lotsberg@vekstra.no

Therese Baggetun, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Nord-Vest

Therese Baggetun

Steven Aaland

Controller/Aut. Regnskapsfører
Steven.Aaland@vekstra.no
Tlf: 975 31 797

Laila Karin Solheim

Britt Holte Ryste

Berit Devik Duvold

Regnskapsfører
Berit.Duvold@vekstra.no

Inger Helen Haavik

Regnskapsfører
ihh@vekstra.no

Jagoda Reksnes, autorisert regnskapsfører hos Vekstra Nord-Vest

Jagoda Reksnes