Vekstra Regnskap Elverum AS

Om oss

Vekstra Regnskap Elverum AS er et veletablert autorisert regnskapskontor med lang erfaring innen landbruks- og næringsregnskap.

Selskapet vektlegger bruk av digitale løsninger innen regnskap, økonomistyring og lønn. I tillegg tilbys økonomisk rådgivning for å bidra til lønnsom vekst og utvikling hos våre kunder.

Ser du etter en ny regnskapsfører – Økonomipartner – ta kontakt med oss på epost eller kom innom for en samtale. Vi betjener hele Norge.

Vekstra Regnskap Elverum AS har 13 ansatte hvorav 10 er autorisert regnskapsfører. Les mer om regnskapskontoret her

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 844 396 082 

Kirkevegen 58
2413 Elverum
Telefon: 62 43 56 60
Telefaks: 62 43 56 61 

Epost: elverum@vekstra.no
Kontaktperson: Christian Børresen

 

Vekstra Regnskap Elverum AS

Vekstra Regnskap Elverum AS
Kirkevegen 58, 2409 Elverum, Norge
Direction

Ansatte

Ole Edvardsen

Daglig leder, aut. regnskapsfører
ole.edvardsen@vekstra.no
Tlf: 466 10 034

Bachelor i økonomi og regnskap med god erfaring i forretningsregnskap, lønn og rådgivning.  I tillegg har Ole flere års erfaring fra industrien.

Jan Ivar Ulekleiv

Autorisert regnskapsfører og IT-leder
jan.ivar.ulekleiv@vekstra.no
Tlf: 466 22 208

Bachelor i regnskap og revisjon med erfaring som revisor.  Har i tillegg god erfaring med forretningsregnskap, lønn og rådgivning.

Sigrid Silkoset

Autorisert regnskapsfører
sigrid.silkoset@vekstra.no
Tlf: 466 22 206

Har lang erfaring med forretningsregnskap, lønn og rådgivning

Demir Ligonja

Autorisert regnskapsfører
Demir.Ligonja@vekstra.no
Tlf: 948 787 56
 
Bachelor i revisjon med lang erfaring i forretningsregnskap, bilagsføring, avstemminger A-Å, utarbeidelse av ligningsdokumenter og årsregnskap til rådgivning 

Anne Marie Bakke

Autorisert regnskapsfører
anne.marie.bakke@vekstra.no
Tlf: 466 22 205

Bachelor i økonomi og regnskap med lang erfaring i forretningsregnskap, lønn og rådgivning 

Autorisert regnskapsfører Vekstra

Pernille Sesseng Nybakk

Regnskapskonsulent
Pernille.nybakk@vekstra.no
Tlf: 466 10 033

Bachelor i regnskap og økonomirådgivning fra Høyskolen Innlandet. Hun fører regnskap innen forretning og primærnæring.

Anne Lundsten Fauchald, regnskapsfører hos Vekstra Regnskap Elverum

Anne Lundsten Fauchald

Autorisert Regnskapsfører
anne.fauchald@vekstra.no
Tlf: 466 22 201

Bachelor i regnskap og revisjon. Fører regnskap innen forretning- og primærnæringene.

Robert Langdalen

Regnskapsfører
robert.langdalen@vekstra.no
Tlf: 466 22 210

Har solid erfaring med forretningsregnskap, borettslag, lønn og rådgivning.

Merete Mortensen

Regnskapsfører og administrasjonssekretær
merete.mortensen@vekstra.no
Tlf: 466 22 211

Bachelor i business management med lang erfaring i forretningsregnskap

Reidun Grindal Werme

Autorisert regnskapsfører
reidun.grindal.werme@vekstra.no
Tlf: 466 22 202

Bachelor i økonomi og regnskap med lang erfaring i rådgivning, lønn og regnskapsførsel innen forretning- og primærnæringene

Anne-Kari Holter

Autorisert regnskapsfører og fagleder avd. primærnæring
anne-kari.holter@vekstra.no
Tlf: 466 22 209

Bachelor i økonomi og regnskap med lang erfaring i rådgivning og regnskapsførsel innen primærnæringene

Håkon Gaute Kvamme

Autorisert regnskapsfører
hakongaute.kvamme@vekstra.no
Tlf: 466 22 203

Lang erfaring i rådgivning og regnskapsførsel innen primærnæringene

Christian Børresen