Hamar Regnskapsforum AS

Vår primæroppgave er å bidra til at kundene våre når sine mål. God økonomi- og likviditetsstyring er i den forbindelse avgjørende for at bedriften skal utvikles i ønsket retning. Vi har kompetansen og de riktige verktøyene for å bistå i dette arbeidet. Vi tar rollen som kundens økonomisjef og kan derfor være en aktiv sparringspartner og bidragsyter.

Vi praktiserer kortreist eierskap og av den grunn kjenner vi godt til det lokale næringslivet.

 

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 946 533 130

Grønnegata 11, 2317 Hamar
Telefon: 62 54 36 20

Epost: hrforum@vekstra.no
Kontaktperson: Marit Hagen

Hamar Regnskapsforum AS

Hamar Regnskapsforum AS
Grønnegata 11, 2317 Hamar, Norge
Direction

Aktuelt

Hvitvaskingsloven – Kampen mot økonomisk kriminalitet

15. april 2019 ble hvitvaskingsdirektivet vedtatt i Norge. Et av hovedformålene ved loven er å hindre økonomisk kriminalitet. Loven pålegge finansnæring, regnskapskontorer, banker og kredittselskaper spesifikke krav ved innhenting av informasjon om sine kunder.

read more

Personvern handler om å verne personer

Personvern handler om å verne personer. Hvem er underlagt personvernloven? Alle som behandler personopplysninger må opptre i samsvar med personvernprinsippene (Datatilsynet.no). Har din bedrift ansatte eller kunder, behandler dere personopplysninger.

read more

Ansatte

Marit Korsgård Hagen

Aut. regnskapsfører/ daglig leder
Tlf: 48 99 01 17
Marit.hagen@vekstra.no

Diplomøkonom BI samt regnskaps- og revisjonsfag Høgskolen i Hedmark

Anne Trongaard Pedersen

Regnskapsmedarbeider
Tlf: 489 90 121

Anne.pedersen@vekstra.no

Bachelor i økonomi og finans

Ellen Karin Hval Hennie

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 489 90 119
ellen.karin.hennie@vekstra.no

2-årig høgskolekandidatstudium i regnskapsøkonomi. Autorisert regnskapsfører siden 2007.

Unni Kvalvik

Regnskapsmedarbeider
Tlf: 48990115
Unni.kvalvik2@vekstra.no

Regnskapsfører 20 års erfaring med regnskap fra A til Å

 

Marianne Holst

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48 99 01 14
Marianne.holst@vekstra.no

Kjernekompetanse. 3 årig høgskole innen økonomi

Irene Stamoen Skoglund

Regnskapsmedarbeider
Tlf: 489 90 120
irene@vekstra.no

3-årig høgskole. Har 6 års erfaring som regnskapsmedarbeider.

Thi Long Nguyen

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48 99 01 18
thi.long@vekstra.no

Bachelor i revisjonsfag

Karoline Haugsvær

Regnskapsmedarbeider
karoline.haugsvaer@vekstra.no
Tlf: 489 90 117

Bachelor i økonomi og administrasjon