Hamar Regnskapsforum AS

Med moderne teknologi tilbyr vi fleksible løsninger tilpasset den enkelte bedrift. 

I tillegg til regnskap- og økonomistyring tilbyr vi et bredt spekter av tjenester innen lønn, fakturering, skatte- og avgiftssaker, selskapsdannelse, konsulentbistand etc. Andre tjenester som kundene våre kan være tjent med er finansieringsplaner og budsjetter. 

Vi har god kompetanse og i samarbeid med kundene finne vi løsninger til det beste for dem.

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 946 533 130

Vangsvegen 143
2321 Hamar
Telefon: 62 54 36 20

Epost: hrforum@vekstra.no
Kontaktperson: Marit Hagen

Hamar Regnskapsforum AS

Hamar Regnskapsforum AS
Vangsvegen 143, 2321 Hamar, Norge
Direction

Irene Stamoen Skoglund

Regnskapsmedarbeider
Tlf: 489 90 120
irene@vekstra.no

3-årig høgskole. Har 6 års erfaring som regnskapsmedarbeider.

Lene Østli

Regnskapsmedarbeider
Tlf: 489 90 121
lene.ostli@vekstra.no

Regnskap

Ellen Karin Hval Hennie

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 489 90 119
ellen.karin.hennie@vekstra.no

2-årig høgskolekandidatstudium i regnskapsøkonomi. Autorisert regnskapsfører siden 2007.

Unni Kvalvik

Regnskapsmedarbeider
Tlf: 48990115
Unni.kvalvik2@vekstra.no

Regnskapsfører 20 års erfaring med regnskap fra A til Å

 

Marianne Holst

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48 99 01 14
Marianne.holst@vekstra.no

Kjernekompetanse. 3 årig høgskole innen økonomi

Marit Korsgård Hagen

Aut. regnskapsfører/ daglig leder
Tlf: 48 99 01 17
Marit.hagen@vekstra.no

Diplomøkonom BI samt regnskaps- og revisjonsfag Høgskolen i Hedmark

Thi Long Nguyen

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48 99 01 18
thi.long@vekstra.no

Bachelor i revisjonsfag