Your address will show here +12 34 56 78

Hamar Regnskapsforum AS

 
 

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 946 533 130


Vangsvegen 143
2321 Hamar
Telefon: 62 54 36 20


Epost: hrforum@vekstra.no
Kontaktperson: Marit Hagen


 


 

 

Med moderne teknologi tilbyr vi fleksible løsninger tilpasset den enkelte bedrift. 


I tillegg til regnskap- og økonomistyring tilbyr vi et bredt spekter av tjenester innen lønn, fakturering, skatte- og avgiftssaker, selskapsdannelse, konsulentbistand etc. Andre tjenester som kundene våre kan være tjent med er finansieringsplaner og budsjetter. 


Vi har god kompetanse og i samarbeid med kundene finne vi løsninger til det beste for dem.

 

Irene Stamoen Skoglund Regnskapsmedarbeider
Tlf: 489 90 120
E-post: irene@vekstra.no


3-årig høgskole. Har 6 års erfaring som regnskapsmedarbeider.


 

Lene Østli
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 489 90 121
Epost: lene.ostli@vekstra.no


Regnskap


 

Ellen Karin Hval Hennie
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 489 90 119
Epost: 
ellen.karin.hennie@vekstra.no


2-årig høgskolekandidatstudium i regnskapsøkonomi. Autorisert regnskapsfører siden 2007.


 

Unni Kvalvik
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 48990115
Epost: Unni.kvalvik2@vekstra.no


Regnskapsfører 20 års erfaring med regnskap fra A til Å


  • Text Hover
 

Marianne Holst
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48 99 01 14
Epost: Marianne.holst@vekstra.no


Kjernekompetanse. 3 årig høgskole innen økonomi


 

Marit Korsgård Hagen
Aut. regnskapsfører/ daglig leder
Tlf: 48 99 01 17
Epost: Marit.hagen@vekstra.no

Diplomøkonom BI samt regnskaps- og revisjonsfag Høgskolen i Hedmark


 

Thi Long Nguyen
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 48 99 01 18
Epost: thi.long@vekstra.no


Bachelor i revisjonsfag