Hamar Regnskapsforum AS

Vår primæroppgave er å bidra til at kundene våre når sine mål. God økonomi- og likviditetsstyring er i den forbindelse avgjørende for at bedriften skal utvikles i ønsket retning. Vi har kompetansen og de riktige verktøyene for å bistå i dette arbeidet. Vi tar rollen som kundens økonomisjef og kan derfor være en aktiv sparringspartner og bidragsyter.

Vi praktiserer kortreist eierskap og av den grunn kjenner vi godt til det lokale næringslivet.

Aktuelt

Informasjon om krisepakker og andre endringer

Brev fra a-ordningen datert 30 mai 2020 Skatteetaten har sendt ut brev angående feil i a-meldingen vedrørende permitterte arbeidstakere. Brevet er ved en feil også sendt til selskap som ikke har permitterte, eller som allerede har innrapportert korrekt i a-meldingen....

read more

Oppdatering krisepakker og erfaringer

Dette nyhetsbrevet omhandler Erfaringer fra søknadsprosessen for kompensasjonsordningen for mars Endringer i kompensasjonsordningen for april Kompensasjon for tap av inntekt for frilansere og selvstendig næringsdrivende Utsatt frist for levering av skattemelding...

read more

Kostnadskompensasjonsordningen

Vi venter på godkjenning av kompensasjonsordningen, men vi benytter tiden til å få enda bedre oversikt over ordningen slik at vi kan bistå dere på best mulig måte når portalen endelig åpner.

read more

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 946 533 130

Grønnegata 11, 2317 Hamar
Telefon: 62 54 36 20

Epost: hrforum@vekstra.no
Kontaktperson: Marit Hagen

Hamar Regnskapsforum AS

Hamar Regnskapsforum AS
Grønnegata 11, 2317 Hamar, Norge
Direction

Ansatte

Marit Korsgård Hagen

Aut. regnskapsfører/ daglig leder
Tlf: 926 57 095
marit.hagen@vekstra.no

Diplomøkonom BI samt regnskaps- og revisjonsfag Høgskolen i Hedmark

Anne Trongaard Pedersen

Regnskapskonsulent
Tlf: 489 90 121

anne.pedersen@vekstra.no

Bachelor i økonomi og finans

Ellen Karin Hval Hennie

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 489 90 119
ellen.karin.hennie@vekstra.no

2-årig høgskolekandidatstudium i regnskapsøkonomi. Autorisert regnskapsfører siden 2007.

Unni Kvalvik

Regnskapskonsulent
Tlf: 489 90 115
unni.kvalvik2@vekstra.no

Regnskapsfører 20 års erfaring med regnskap fra A til Å

 

Marianne Holst

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 489 9
0 114
marianne.holst@vekstra.no

Kjernekompetanse. 3 årig høgskole innen økonomi

Irene Stamoen Skoglund

Regnskapskonsulent
Tlf: 489 90 120
irene@vekstra.no

3-årig høgskole. Har 6 års erfaring som regnskapsmedarbeider.

Thi Long Nguyen

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 489 90 118
thi.long@vekstra.no

Bachelor i revisjonsfag

Karoline Haugsvær

Regnskapskonsulent
Tlf: 489 90 117
karoline.haugsvaer@vekstra.no

Bachelor i økonomi og administrasjon