Hedemarken Regnskap AS

Om oss

Hedemarken Regnskaps AS er et av Hedemarkens største regnskapskontorer med sine 20 ansatte. Kontorene våre ligger i Stange og på Blæstad, og vi leverer økonomitjenester i Stange, Løten og omegn. Vi er et autorisert regnskapsførerselskap og er medlem i Regnskap Norge.

Med lange tradisjoner innen landbruksregnskap tilbyr Hedemarken Regnskap AS tjenester innen landbruksregnskap og tilhørende rådgivning. 10 av våre ansatte er autoriserte regnskapsførere og vi har god kompetanse på økonomistyring, lønnskjøring, skatte- og avgiftssaker, selskapsdannelse, konsulentbistand med mer. Med moderne teknologi tilbyr kontoret fleksible løsninger tilpasset den enkelte bedrift med tanke på regnskap- og økonomistyring.

Vårt fokus er å levere gode tjenester og i samarbeid med våre kunder finne løsninger til det beste for dem. Les mer om Hedemarken Regnskap AS her

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 997 009 193

Avdeling Stange:
Skolegata 17
2335 Stange

Avdeling Blæstad:
Høyvangvegen 40
2322 Ridabu

Telefon: 62 57 40 40 

Epost: hedemarken@vekstra.no
Kontaktperson: Mathias Bergum

Hedemarken Regnskap AS, Stange

Hedemarken Regnskap AS, Stange
Skolegata 17, 2335 Stange, Norge
Direction

Hedemarken Regnskap AS, Blæstad

Hedemarken Regnskap AS, Blæstad
Høyvangvegen 40, 2322 Ridabu, Norge
Direction

Avdeling Stange

Mathias, daglig leder hos Hedemarken Regnskap AS

Mathias Bergum

Daglig leder
mathias.bergum@vekstra.no
Tlf: 414 09 205

Hamar Regnskapsforum AS

Marit Hagen

Aut. regnskapsfører/ daglig leder/ fagansvarlig/ KS-ansvarlig
marit.hagen@vekstra.no
Tlf: 926 57 095

Diplomøkonom BI samt regnskaps- og revisjonsfag Høgskolen i Hedmark

Marianne Dufseth

Autorisert regnskapsfører
marianne.dufseth@vekstra.no
Tlf: 971 79 713

Marianne er KS-ansvarlig og har lang erfaring med forretningsregnskap

Selda Kamilla Evensen

Autorisert regnskapsfører
ske@vekstra.no
Tlf: 
488 99 486

Selda har en bachelor i regnskap og revisjon. Hun har erfaring med forretningsregnskap, og noe landbrukregnskap, lønnskjøring og årsoppgjør. Hun rådgir sine kunder og lager protokoller rundt årsoppgjør og lignende

Kari Fjeldstad

Regnskapskonsulent
kari.fjeldstad@vekstra.no
Tlf: 464 30 847

Bente Myrvold

Autorisert regnskapsfører
bente.myrvold@vekstra.no
Tlf: 464 30 648

Eva Fjeldstad

Regnskapskonsulent
eva.fjeldstad@vekstra.no
Tlf: 920 29 277

Gry Elisabet Amundsen

Regnskapsfører
gry.amundsen@vekstra.no
Tlf: 464 40 796

Gry er på uteoppdrag for kunder, samt at hun fører forretnings- og landbruksregnskap, regnskap for enkeltmannsforetak, lønn og årsoppgjør

Bente Hågensen

Regnskapskonsulent
bente.hagensen@vekstra.no
Tlf: 464 28 952

Kathrine Saugnes Myhrvang

Autorisert regnskapsfører
kathrine.myhrvang@vekstra.no
Tlf: 488 99 481

Tor Egil Ludvigsen

Autorisert regnskapsfører
teludv@vekstra.no
Tlf: 468 94 156

Hanne Indrelid

Regnskapskonsulent
hanne.indrelid@vekstra.no
Tlf: 474 55 171

Avdeling Blæstad

Autorisert regnskapsfører i Vekstra

Mathias Bergum

Daglig leder
mathias.bergum@vekstra.no
Tlf: 414 09 205

Hamar Regnskapsforum AS

Marit Hagen

Aut. regnskapsfører/ daglig leder/ fagansvarlig/ KS-ansvarlig
marit.hagen@vekstra.no
Tlf: 926 57 095

Diplomøkonom BI samt regnskaps- og revisjonsfag Høgskolen i Hedmark

Tora Romstad

Sekretær/resepsjon
tora.romstad@vekstra.no
Tlf: 920 17 851

Marianne Tomter Nylund

Regnskapskonsulent
marianne.tomter.nylund@vekstra.no
Tlf: 920 37 606

Mona Måløy

Autorisert regnskapsfører
mona.maaloy@vekstra.no
Tlf: 488 99 492

Arne Lindstad

Regnskapskonsulent
arne.lindstad@vekstra.no
Tlf: 920 27 317

Eivind Imislund

Økonomisk veileder
eivind.imislund@vekstra.no
Tlf: 920 71 130

Jens Niebuhr

Aut.regnskapsfører/Aut.Takstmann
jens.niebuhr@vekstra.no
Tlf: 474 55 191

Knut Johansen

Autorisert regnskapsfører
knut.johansen@vekstra.no
Tlf: 920 35 645

Lillian Rygg

Autorisert regnskapsfører
lillian.rygg@vekstra.no
Tlf: 464 44 634