Vekstra Grue SA

Vekstra Grue er et av Sør- Hedmarks største økonomihus.  

Våre medarbeidere står klare til å hjelpe deg med alt innen regnskap, lønn, fakturering, eiendomsoverdragelser, firmaetablering og økonomisk rådgivning. Vi har god kompetanse innenfor markedskommunikasjon og kan hjelpe deg med markedsplanlegging og medievalg.  Effektiv utnyttelse av markedsbudsjettet kan bety økte inntekter for din bedrift. Vi vektlegger solid kunnskap og konkurransedyktige priser. 

Kom innom for en uforpliktende prat. 

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 969 969 343

Solørveien 1037
2260 Kirkenær

Telefon: 62 94 72 71

Epost: grue@vekstra.no
Kontaktperson: Morten Aasvangen

Vekstra Grue SA

Vekstra Grue SA
Solørvegen 1037, 2260 Kirkenær, Norge
Direction

Morten Aasvangen

Daglig leder
morten.aasvangen@vekstra.no
Tlf: 958 31 232

Utdannet innen markedsføring, økonomi og ledelse.  Lang erfaring fra mediebransjen.

Arne R. Hofosseter

Aut. Regnskapsfører
arneh@vekstra.no
Tlf: 918 29 943

35 års erfaring med regnskap- og rådgivningstjenester for selskaper og personlig næringsdrivende innen ulike bransjer. 5 års bakgrunn fra skatteetaten.

Mille Øverlien

Regnskapsfører
Mille.overlien@vekstra.no
Tlf: 468 24 808

Har en Bachelor i regnskap og revisjon ved Høgskolen Innlandet

Toril Sormbråten

Aut. Regnskapsfører
toril.sormbraaten@vekstra.no
Tlf: 46975473

Regnskap- og rådgivningstjenester for selskaper og personlig næringsdrivende innen ulike bransjer    

 

Liv Karin Reiersen

Regnskapsmedarbeider
Livkarin.reiersen@vekstra.no
Tlf: 469 75 481

Regnskap for primærnæringen og aksjeselskap

Anne Beate M. Gustavsen

Regnskapsmedarbeider
anne.beate@vekstra.no
Tlf: 9191
4329

Lang erfaring med bilagsføring og moms

Håkon C. Sletten

Aut. regnskapsfører
haakoncs@vekstra.no
Tlf: 919 10 893 

Aut. regnskapsfører   Høgskoleutdannet innen revisjon og bedriftsøkonomi. 

Pål Guttorm Rustad

Regnskapsfører
palr@vekstra.no
Tlf: 918 83 468 

Erfaring med regnskap og rådgivning innen enkeltpersons foretak, AS og primærnæring

Lena Snapa

Regnskapsmedarbeider
lenas@vekstra.no
Tlf: 919 18 677

Lønn som ansvarsområde. Kundeoppfølging innen lønn og dets regelverk, samt ansvarlig for IT support

Mona H. Botilsrud

Aut. regnskapsfører
monahb@vekstra.no
Tlf: 919 18 648  

Høgskoleutdannet innen økonomi og administrasjon. Lang erfaring med regnskap for aksjeselskap og enkeltpersonforetak

Jens Erik Olafsbye

Regnskapsfører
jens-erik.olavsbye@vekstra.no
Tlf: 46975467

Regnskap for primærnæringen.

Lena Eng

Regnskapsfører
lena.eng@vekstra.no
Tlf: 469 75 479

Lang erfaring som regnskapsfører. Lena gjør diverse kontormedarbeideroppgaver, samt betjening av sentralbord.

Kristine Dybendal

Regnskapsmedarbeider
kristine.dybendal@vekstra.no
Tlf: 469 75 463

Utdanning innen økonomi og administrasjon ved Høgskolen Innlandet

Mohamud Omar Mohamed

Regskapsmedarbeider
mohamud.omar@vekstra.no
Tlf: 918 69 928  

Utdannet ved Høgskolen Innlandet innenfor regnskap, revisjon, økonomi og administrasjon