Hadeland Regnskap AS

Vekstra Hadeland Regnskap AS – din regnskapsfører og økonomirådgiver

Vi har 18 ansatte, hvorav 7 er autoriserte regnskapsførere. Kontoret ligger i Gran sentrum. Her utfører vi tjenester for næringsdrivende innen svært forskjellige bransjer og legger stor vekt på å være en aktiv samarbeidspartner for kundene. Hos oss møter du faglig dyktige og trivelige saksbehandlere som vil gi deg personlig oppfølging.

Det foregår for tiden en rivende utvikling innen elektronisk behandling av bilag og vi er klare for og har tatt i bruk den nyeste teknologien som forenkler hverdagen for våre kunder.

Kompetanse, erfaring, kontroll og høy servicegrad er stikkord som beskriver oss i Hadeland Regnskap AS

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 999 166 962

Besøksadresse:
Smiegata 1, 2750 Gran

Postadresse:
Postboks 28, 2711 Gran

Tlf: 61 31 30 30

Epost: hadeland@vekstra.no
Kontaktperson: Edvard Alm

Hadeland Regnskap AS

Hadeland Regnskap AS
Smiegata 1, 2750 Gran, Norge
Direction

Aktuelt

Hvitvaskingsloven – Kampen mot økonomisk kriminalitet

15. april 2019 ble hvitvaskingsdirektivet vedtatt i Norge. Et av hovedformålene ved loven er å hindre økonomisk kriminalitet. Loven pålegge finansnæring, regnskapskontorer, banker og kredittselskaper spesifikke krav ved innhenting av informasjon om sine kunder.

read more

Personvern handler om å verne personer

Personvern handler om å verne personer. Hvem er underlagt personvernloven? Alle som behandler personopplysninger må opptre i samsvar med personvernprinsippene (Datatilsynet.no). Har din bedrift ansatte eller kunder, behandler dere personopplysninger.

read more

Eierskifte – rådgivere i Vekstra kan hjelpe deg

Ved et eierskifte er det mange ting man må ta hensyn til. En eiendom skal overføres fra eksempelvis far til datter. Om far har flere barn må det tas hensyn til de andre barna også. Det første som må gjøres er å sette en takst på eiendommen.

read more

Ansatte

Edvard Alm

Daglig leder
edvard.alm@vekstra.no
Tlf: 480 13 500

Regnskap og ledelse

Anders Skari

Aut. landbrukstakstmann  
anders.skari@vekstra.no
Tlf: 48013478

Landbruksregnskap og landbrukstaksering

Anette Eidsand Skiaker

Lønnskonsulent
anette.skiaker@vekstra.no
Tlf: 48013475

Lønn

Anne Skarsand

Regnskapskonsulent
anne.skarstad@vekstra.no
Tlf: 48013498

Forretningsregnskap og borettslag

 

Dina Mago Pedersen

Regnskapskonsulent
dina-mago.pedersen@vekstra.no
Tlf: 48013494

Forretningsregnskap

Grete Amundrud

Regnskapskonsulent
grete.amundrud@vekstra.no
Tlf: 48013474

Lønn og forretningsregnskap

Martine Eidsand

Regnskapskonsulent
martine.eidsand@vekstra.no

Regnskap

Marthe Grina

Aut. Regnskapsfører
marthe.grina@vekstra.no
Tlf: 48013497

Landbruksregnskap

Olga Kozlova Ulset

Autorisert regnskapsfører
olga.ulset@vekstra.no
Tlf: 48013496

Forretningsregnskap og landbruksregnskap

Silje Henriksen Kristiansen

Autorisert regnskapsfører
silje.kristiansen@vekstra.no
Tlf: 48013473

Forretningsregnskap

Roberta Margeviciute

Autorisert regnskapsfører
roberta.m@vekstra.no
Tlf: 48013492

Forretningsregnskap

Alexandra McArthur Hoff

Lønnskonsulent
alexandra.hoff@vekstra.no
Tlf:48013470

Lønn og HR

Erling Lynne

Aut. landbrukstakstmann
erling@vekstra.no
Tlf: 48013472

Eierskifte i landbruket, landbrukstaksering, landbruksregnskap

Gudbrand Tingelstad

Regnskaps/ landbruksrådgiver
gudbrand.tingelstad@vekstra.no
Tlf: 48013471

Landbruksregnskap, driftsplanlegging

Martha Putten Bredviken

Regnskapskonsulent
MarthaPutten.Bredviken@vekstra.no
Tlf: 48013490

Landbruksregnskap

Berit Sunnset

Autorisert regnskapsfører
berit.sunnset@vekstra.no
Tlf: 48013493

Lønn og forretningsregnskap