Bergstadens Regnskapskontor AS

Bergstadens Regnskapskontor AS – ditt regnskapskontor på Røros

Vi er et godkjent autorisert regnskapsbyrå, etablert i 1970, som holder til i trivelige lokaler i Røros sentrum. Selskapet er medlem av Regnskap Norge og Norges Bondelag.

Ta gjerne kontakt med oss for en uforpliktende samtale hvor vi kan komme med forslag til hva vi kan tilby deg som kunde. Velkommen

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 920 790 593

Tollef Bredals vei 2 A
7374 Røros
Telefon: 72 40 63 30

Epost: elise@vekstra.no
Kontaktperson: Elise Dalseg

Bergstadens Regnskapskontor AS

Bergstadens Regnskapskontor AS
Tollef Bredals vei 2a, 7374 Røros, Norge
Direction

Aktuelt

Hvitvaskingsloven – Kampen mot økonomisk kriminalitet

15. april 2019 ble hvitvaskingsdirektivet vedtatt i Norge. Et av hovedformålene ved loven er å hindre økonomisk kriminalitet. Loven pålegge finansnæring, regnskapskontorer, banker og kredittselskaper spesifikke krav ved innhenting av informasjon om sine kunder.

read more

Personvern handler om å verne personer

Personvern handler om å verne personer. Hvem er underlagt personvernloven? Alle som behandler personopplysninger må opptre i samsvar med personvernprinsippene (Datatilsynet.no). Har din bedrift ansatte eller kunder, behandler dere personopplysninger.

read more

Bergstadens Regnskapskontor blir Vekstrapartner

Bergstaden Regnskapskontor AS blir med i Vekstrakjeden. Bergstaden Regnskapskontor AS er et autorisert regnskapsbyrå etablert i 1970. De holder til i trivelige lokaler i Røros sentrum. Vi ønsker dem velkommen inn i Vekstrakjeden

read more

Ansatte

Elise Dalseg

Daglig Leder/Autorisert regnskapsfører
elise@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 35

Tove Bøgseth

Avd.leder/Aut. regnskapsfører
tove@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 32

Karin Gullikstad Kjelsberg

Autorisert regnskapsfører
karin@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 31

Sindre Grønnerøe

Autorisert regnskapsfører
sindre@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 34

Anne Grete Klemmetvoll Viken

Regnskapskonsulent
anne-grete@vekstra.no
Tlf: 72 40 63 36

Kristin Olsen

Autorisert regnskapsfører
kristin@vekstra.no
Tlf:  94 01 51 72

Lena Sæther

Regnskapskonsulent
lena@vekstra.no
Tlf: 94 01 51 73