Regnskap Innlandet SA

Om oss

Regnskap Innlandet SA er et autorisert regnskapsførerselskap med kontorer i Lillehammer og i Gausdal. Våre autoriserte regnskapsførere og regnskapskonsulenter har bred erfaring og ekspertise innen regnskap, skatt og økonomisk rådgivning, samt inngående kjennskap til landbruk og landbruksregnskap.

Regnskapskontorets kunder er fra en rekke ulike bransjer som bygg- og anlegg, tjenesteyting, handel og servicenæring, eiendom og landbruk. Vi har også bred kompetanse og bistår gjerne i forbindelse med nyetableringer, generasjonsskifte, eiendomsoverdragelser og taksering.

Vi bidrar til bærekraftig utvikling hos våre kunder. Ta gjerne kontakt med oss 

Regnskap Innlandet, et regnskapskontor på Lillehammer og i Gausdal med autorisert regnskapsfører

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 967 282 774

Avdeling Lillehammer: 
Industrigata 50
2619 Lillehammer
 

Avdeling Gausdal:
Vestringsvegen 2
2651 Østre Gausdal

Telefon: 61 24 68 00
E-post: ri@vekstra.no
Kontaktperson Daglig leder:
Anne Huse Glomstad

 

 

 

Avdeling Lillehammer

Avdeling Lillehammer
Industrigata 50, 2619 Lillehammer, Norge
Direction

Avdeling Gausdal

Avdeling Gausdal
Vestringsvegen 2, 2651 Østre Gausdal, Norge
Direction

Avdeling Lillehammer

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Anne Huse Glomstad

Daglig leder
Autorisert regnskapsfører
anne.glomstad@vekstra.no
Tlf: 951 29 750

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Bojan Radanovic

Regnskapsmedarbeider
bojan.radanovic@vekstra.no
Tlf: 475 07 691

 

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Elisabeth Engjom Børresen

Autorisert regnskapsfører
Statsautorisert revisor
elisabeth.borresen@vekstra.no
Tlf: 952 61 142

Autorisert regnskapsfører i Vekstra

Frank Hansen

Regnskapskonsulent
frank.hansen@vekstra.no
Tlf: 907 13 027

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Hans Petter Melbø

Autorisert regnskapsfører
Autorisert takstmann
Rådgiver eierskifte
hans.petter.melboe@vekstra.no
Tlf: 959 79 448

Autorisert regnskapsfører hos Regnskap Innlandet SA

Svein Rognlien

Autorisert regnskapsfører
svein.rognlien@vekstra.no
Tlf: 475 07 195

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Hilde Rugsveen

Autorisert regnskapsfører
Fagansvarlig
hilde.rugsveen@vekstra.no
Tlf: 976 76 419

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Jeanette Aasen

Autorisert regnskapsfører
jeanette.aasen@vekstra.no
Tlf: 475 03 207

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Jørn Haug

Regnskapskonsulent
jorn.haug@vekstra.no
Tlf: 482 58 925

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Kjell Skutbergsveen

Autorisert regnskapsfører
kjell.skutbergsveen@vekstra.no
Tlf: 908 86 537

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Klara Johanne Westerlund

Autorisert regnskapsfører
klara.westerlund@vekstra.no
Tlf: 976 50 457

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Kristin Nordølum

Autorisert regnskapsfører
kristin.nordolum@vekstra.no
Tlf: 481 34 025

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Mina Haakenaasen

Autorisert regnskapsfører
mina.haakenaasen@vekstra.no
Tlf: 950 48 783

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Olav Christian Ringen

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Ole Amund Hov

Autorisert regnskapsfører
ole.hov@vekstra.no
Tlf: 959 62 510

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Reidun Jørstad

Regnskapskonsulent
reidun.jorstad@vekstra.no
Tlf: 480 42 654

Autorisert regnskapsfører hos Regnskap Innlandet SA

Reidun Ødegård

Regnskapskonsulent
reidun.odegaard@vekstra.no
Tlf: 908 69 016

Autorisert regnskapsfører Vekstra

Siv Kaldhussæter

Regnskapskonsulent
siv.kaldhussaeter@vekstra.no
Tlf: 911 17 454

Avdeling Gausdal

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Bente Borgemoen

Regnskapskonsulent
bente.borgemoen@vekstra.no
Tlf: 938 70 797

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Grethe Skogli

Regnskapskonsulent
grethe.skogli@vekstra.no
Tlf: 901 89 459

 

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Hans Sletten

Regnskapskonsulent
hans.sletten@vekstra.no
Tlf: 908 34 353

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Harald Peter Kvisberg

Autorisert regnskapsfører
Statsautorisert revisor
Fagansvarlig
harald.kvisberg@vekstra.no
Tlf: 475 05 098

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Kristian Nergården

Autorisert regnskapsfører
kristian.nergaarden@vekstra.no
Tlf: 907 69 467

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Lise Nustadhaugen

Regnskapskonsulent
lise.nustadhaugen@vekstra.no
Tlf: 475 07 693

 

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Liv Kari Midtbøen

Autorisert regnskapsfører
liv.midtboen@vekstra.no
Tlf: 475 07 516

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Nina Rokvam

Regnskapskonsulent
nina.rokvam@vekstra.no
Tlf: 475 07 649

Autorisert regnskapsfører i Vekstra

Ola Homb

Regnskapskonsulent
ola.homb@vekstra.no
Tlf: 475 04 827

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Ole Petter Vaet

Autorisert regnskapsfører
Statsautorisert revisor
ole.vaet@vekstra.no
Tlf: 952 61 188

 

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Per Kokslien

Regnskapskonsulent
Rådgiver eierskifte
per.kokslien@vekstra.no
Tlf: 952 66 775

Autorisert regnskapsfører på regnskapskontoret Regnskap Innlandet SA

Randi Myhre

Autorisert regnskapsfører
randi.myhre@vekstra.no
Tlf: 944 38 595

Autorisert regnskapsfører hos Regnskap Innlandet SA

Sigrid Rimmereid

Autorisert regnskapsfører
sigrid.rimmereid@vekstra.no
Tlf: 900 92 818

Autorisert regnskapsfører hos regnskapskontoret

Torunn Sørum

Autorisert regnskapsfører
torunn.sorum@vekstra.no
Tlf: 952 20 707

 

Autorisert regnskapsfører hos Regnskap Innlandet SA

Vegard Bjørnstad

Regnskapskonsulent
vegard.bjornstad@vekstra.no
Tlf: 980 86 992

Wenche_Eikebø autorisert regnskapsfører hos Regnskap Innlandet SA

Wenche Eikebø

Regnskapskonsulent
wenche.eikebo@vekstra.no
Tlf: 475 04 947