Your address will show here +12 34 56 78

Vekstra Engerdal SA

 
 

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 968 316 559


Grubbveien 1
2443 Drevsjø
Telefon: 62 45 66 50


Kontaktperson: Sverre Skoglund


 


 

 

Vekstra Engerdal SA

  • Text Hover
 

Sverre Skoglund
Daglig leder/aut. regnskapsfører
Tlf: 95 97 41 14
sverre.skoglund@vekstra.no

Bedriftsøkonomi og ledelse fra Høyskolen på Rena 1991. Arbeidsområde: Daglig ledelse, forretningsregnskap, landbruk, lønn.

 

Kim Arne Enger
Autorisert regnskapsfører 
Tlf: 45 90 13 56
kim.arne.enger@vekstra.no

Bachelor i revisjon fra Høgskolen på Rena i 2004. Arbeidsområde er jord- og skogbruk, men også enkeltpersonforetak innen allminnelig næring.

 

Hanne Martinsson
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 45 90 13 49
hanne.martinsson@vekstra.no

Diplomøkonom fra BI i 1995. Arbeidsområde i Forretningsregnskap, i hovedsak AS. Lønn.

 

Solvor Svendsen
Regnskapskonsulent
Tlf: 45 90 13 52
solvor.svendsen@vekstra.no

Handel- og kontorfag. Fagbrev i kontorfag. Arbeidsområde i forretningsregnskap ENK og AS. Lønn. 

 

Trine Samuelshaug
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 45 90 13 50
trine.samuelshaug@vekstra.no

Utdannelse: Gymnas, agrotekniker i regnskap og økonomi. Handelsskole. Arbeidsområde i landbruk. Lønn

 

 

Jorun Trøen
Regnskapskonsulent
Tlf: 45 90 13 51
jorun.troen@vekstra.no

Handelsskole. Arbeidsområde: Jordbruk. Enkeltmannsforetak annen næring.

 

Marius Engerbakk
Regnskapsfører
Tlf: 45 90 13 59
marius.engerbakk@vekstra.no

Arbeidsområde jord- og skogbruk. Marius Engerbakk studerer mot bachelor i regnskap og revisjon ved Høgskolen i Innlandet-Hedmark. Ferdig høst 2019

 

 

Jon Trygve Simensen Rønes
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 45 90 13 54
jtsr@vekstra.no

Bachelor i økonomi og administrasjon fra Lillehammer 2005. Arbeidsområde: Forretningsregnskap, ENK og AS. Lønn.

 

Siri Skjærbæk
Sekretær/resepsjon
Tlf: 45 90 19 45
siri.johnsen@vekstra.no

Generell studiekompetanse. 1 årig grunnkurs innen formingslære på lærerhøgskolenArbeidsområde: Sekretær og resepsjon, “potet” i bedriften. Noe regnskapsføring innen veterinær og foreninger