Vekstra Engerdal SA

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 968 316 559

Grubbveien 1
2443 Drevsjø
Telefon: 62 45 66 50

Kontaktperson: Sverre Skoglund

 

Vekstra Engerdal SA

Vekstra Engerdal SA
Grubbveien 1, 2443 Drevsjø, Norge
Direction

Sverre Skoglund

Daglig leder/aut. regnskapsfører
sverre.skoglund@vekstra.no
Tlf: 95 97 41 14

Bedriftsøkonomi og ledelse fra Høyskolen på Rena 1991. Arbeidsområde: Daglig ledelse, forretningsregnskap, landbruk, lønn.

Kim Arne Enger

Autorisert regnskapsfører
kim.arne.enger@vekstra.no
Tlf: 45 90 13 56

 

Bachelor i revisjon fra Høgskolen på Rena i 2004. Arbeidsområde er jord- og skogbruk, men også enkeltpersonforetak innen allminnelig næring.

Hanne Martinsson

Autorisert regnskapsfører
hanne.martinsson@vekstra.no
Tlf: 45 90 13 49


Diplomøkonom fra BI i 1995. Arbeidsområde i Forretningsregnskap, i hovedsak AS. Lønn.

Solvor Svendsen

Regnskapskonsulent
solvor.svendsen@vekstra.no
Tlf: 45 90 13 52

Handel- og kontorfag. Fagbrev i kontorfag. Arbeidsområde i forretningsregnskap ENK og AS. Lønn. 

 

Trine Samuelshaug

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 45 90 13 50
trine.samuelshaug@vekstra.no

 

Utdannelse: Gymnas, agrotekniker i regnskap og økonomi. Handelsskole. Arbeidsområde i landbruk. Lønn

Jorun Trøen

Regnskapskonsulent
Tlf: 45 90 13 51
jorun.troen@vekstra.no

 

Handelsskole. Arbeidsområde: Jordbruk. Enkeltmannsforetak annen næring.

Marius Engerbakk

Regnskapsfører
Tlf: 45 90 13 59
marius.engerbakk@vekstra.no

 

Arbeidsområde jord- og skogbruk. Marius Engerbakk studerer mot bachelor i regnskap og revisjon ved Høgskolen i Innlandet-Hedmark. Ferdig høst 2019

Jon Trygve Simensen Rønes

Autorisert regnskapsfører
Tlf: 45 90 13 54
jtsr@vekstra.no

 

Bachelor i økonomi og administrasjon fra Lillehammer 2005. Arbeidsområde: Forretningsregnskap, ENK og AS. Lønn.

 

Siri Skjærbæk

Sekretær/resepsjon
Tlf: 45 90 19 45
siri.johnsen@vekstra.no
Generell studiekompetanse. 1 årig grunnkurs innen formingslære på lærerhøgskolenArbeidsområde: Sekretær og resepsjon, “potet” i bedriften. Noe regnskapsføring innen veterinær og foreninger