Vekstra Regnskap Elverum AS

Vekstra Regnskap Elverum AS er et veletablert autorisert regnskapsførerselskap med lang erfaring innen landbruks- og næringsregnskap. 

Selskapet vektlegger bruk av digitale løsninger innen regnskap, økonomistyring og lønn. I tillegg tilbys økonomisk rådgivning for å bidra til lønnsom vekst og utvikling hos våre kunder. 

Ser du etter en ny regnskapsfører – Økonomipartner – ta kontakt med oss på epost eller kom innom for en samtale. Vi betjener hele Norge. 

Les mer om Vekstra Regnskap Elverum AS her 

Aktuelt

Vekstra Regnskap Elverum AS

Vekstra Regnskap Elverum AS
– et veletablert autorisert regnskapsførerselskap med lang erfaring innen landbruks- og næringsregnskap. Kontoret begynte som et regnskapslag i skog- og jordbruksnæring tidlig på 50 tallet. Per i dag er Vekstra Regnskap Elverum AS et aksjeselskap som i eies 70% av de ansatte og 30% av tidligere andelseiere.

read more

Elektronisk bilagsflyt i regnskapet

Autorisert regnskapsfører og assisterende daglig leder hos Vekstra Elverum, Sverre Mære, melder om et svært positivt år når det gjelder løsninger for elektronisk bilagsflyt: - Vår leverandør Duett AS har tatt kvantesprang i utviklingen av regnskapssystemet vårt. Nå...

read more

Kontakt oss

Autorisert regnskapsførerselskap
Org.nr. 844 396 082
 

Kirkevegen 58
2413 Elverum
Telefon: 62 43 56 60
Telefaks: 62 43 56 61
 

Epost: elverum@vekstra.no
Kontaktperson: Christian Børresen

Vekstra Regnskap Elverum AS

Vekstra Regnskap Elverum AS
Kirkevegen 58, 2409 Elverum, Norge
Direction

Christian Børresen

Daglig leder
christian.borresen@vekstra.no
Tlf: 950 38 854

Siviløkonom og autorisert regnskapsfører. Har solid erfaring innenfor regnskap, økonomistyring og finans, samt administrativ og strategisk ledelse

Jan Ivar Ulekleiv

Autorisert regnskapsfører og IT-leder
jan.ivar.ulekleiv@vekstra.no
Tlf: 466 22 208

Bachelor i regnskap og revisjon med erfaring som revisor.  Har i tillegg god erfaring med forretningsregnskap, lønn og rådgivning.

Sigrid Silkoset

Autorisert regnskapsfører
sigrid.silkoset@vekstra.no
Tlf: 466 22 206

Har lang erfaring med forretningsregnskap, lønn og rådgivning

Line Lundby

Regnskapskonsulent
line.lundby@vekstra.no
Tlf: 466 22 201

Bachelor i økonomi og regnskap. God erfaring med forretningsregnskap, lønn og rådgivning

 

Anne Marie Bakke

Autorisert regnskapsfører
anne.marie.bakke@vekstra.no
Tlf: 466 22 205

Bachelor i økonomi og regnskap med lang erfaring i forretningsregnskap, lønn og rådgivning 

Brede Kristian Østbye

Autorisert regnskapsfører
brede.ostbye@vekstra.no
Tlf: 970 37 002

Har lang og solid erfaring i rådgivning og regnskapsførsel innen primærnæringene.

Ole Edvardsen

Autorisert regnskapsfører
ole.edvardsen@vekstra.no
Tlf: 466 10 034

Bachelor i økonomi og regnskap med god erfaring i forretningsregnskap, lønn og rådgivning.  I tillegg har Ole flere års erfaring fra industrien.

Robert Langdalen

Regnskapskonsulent
robert.langdalen@vekstra.no
Tlf: 466 22 210

Har solid erfaring med forretningsregnskap, borettslag, lønn og rådgivning.

Merete Mortensen

Regnskapsfører og administrasjonssekretær
merete.mortensen@vekstra.no
Tlf: 466 22 211

Bachelor i business management med lang erfaring i forretningsregnskap

Reidun Grindal Werme

Autorisert regnskapsfører
reidun.grindal.werme@vekstra.no
Tlf: 466 22 202

Bachelor i økonomi og regnskap med lang erfaring i rådgivning, lønn og regnskapsførsel innen forretning- og primærnæringene

Anne-Kari Holter

Autorisert regnskapsfører
anne-kari.holter@vekstra.no
Tlf: 466 22 209

Bachelor i økonomi og regnskap med lang erfaring i rådgivning og regnskapsførsel innen primærnæringene

Håkon Gaute Kvamme

Autorisert regnskapsfører
hakongaute.kvamme@vekstra.no
Tlf: 466 22 203

Lang erfaring i rådgivning og regnskapsførsel innen primærnæringene

Demir Ligonja

Autorisert regnskapsfører
Demir.Ligonja@vekstra.no
Tlf: 948 787 56
 
Bachelor i revisjon med lang erfaring i forretningsregnskap, bilagsføring, avstemminger A-Å, utarbeidelse av ligningsdokumenter og årsregnskap til rådgivning